جشنواره ملی زن و علم

با معرفی برگزیدگان؛ اختتامیه سومین جشنواره ملی زن و علم در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود

آئین اختتامیه سومین جشنواره ملی زن و علم در ساعت۱۰ صبح روز شنبه ۶ دی ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، محمدهادی عسکری با اعلام این خبر افزود: قرار است در این مراسم از ۱۶ چهره علمی، ۵ بانوی فعال اجتماعی و نیز ۳ تن از برجستگان و سرآمدان علمی کشور تجلیل به عمل آید.
رئیس کمیته برگزاری جشنواره ملی زن و علم ادامه داد: همانند دوره قبل، این مراسم با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده و نیز تنی چند از مسؤلان کشور برگزار می شود.
عسکری اظهار داشت: به دلیل رعایت دستورالعمل های بهداشتی، این مراسم با حضور محدود و به صورت برخط (مجازی) اجرا می شود.
وی با اشاره به مراحل داوری و انتخاب برگزیدگان گفت: ۱۵ داور متشکل از چهره های معتبر علمی داوری این دوره از جشنواره را بر عهده داشتند و پس طی مرحله ارزیابی و امتیازبندی، برگزیدگان جشنواره سوم توسط اعضای کمیته علمی تعیین شدند.
وی در ادامه با اشاره به اعتبار علمی این رویداد افزود: بر اساس موافقت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، این جشنواره معتبر و برگزیدگان آن مشمول امتیازات مندرج در آئین نامه ارتقاء اعضای هیأت علمی دانشگاه ها می باشند.
عسکری در بیان جزئیات مراسم اختتامیه نیز گفت: در این مراسم تنی چند از مسؤلان و برگزیدگان نیز حضور دارند.
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در پایان از نخبگان و علاقه مندان دعوت کرد تا ضمن همراهی در این مراسم از طریق صفحه رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اینستاگرام به نشانی msrt_ir و نیز صفحه رسمی معاونت فرهنگی و اجتماعی به نشانی farhangimsrt و همچنین شبکه آپارات به نشانی sbu_farhangi زمینه تجلیل شایسته از بانوان نخبه و فعال دانشگاهی را فراهم نمایند.

دبیرخانه جشنواره

منطقه سربرگ نوار کناری خود را در حال حاضر خالی است. عجله کنید و اضافه کردن برخی از ویدجت.