جشنواره ملی زن و علم
سومین جشنواره زن و علم

فراخوان سومین دوره جشنواره زن و علم

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم طی نامه ای به رؤسای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری فراخوان سومین جشنواره ملی زن و علم(جایزه مریم میرزاخانی) اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم دکتر غلامرضا غفاری در این نامه با اشاره به ضرورت معرفی و تجلیل از نقش برجسته بانوان نخبه و فعال دانشگاهی ابراز امیدواری کرد: برگزاری این جشنواره بتواند نقش مؤثری در ارتقای انگیزه های این قشر از جامعه ایفا نماید.

بر اساس فراخوان اعلام شده در این دوره از جشنواره رقابت در دو بخش علمی و اجتماعی و در ۳ رده سنی زیر ۴۰ سال، ۴۰ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال  صورت می پذیرد.

در این فراخوان آمده است: بخش علمی متقاضیان در ۶ گروه علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم کشاورزی، دامپزشکی و محیط زیست ، علوم پزشکی، هنر و معماری با یکدیگر رقابت می پردازند.

همچنین در بخش اجتماعی جشنواره سوم بانوان دانش آموخته دانشگاهی که اکنون در محیط های غیر از دانشگاه  مشغول خدمت رسانی هستند امکان رقابت خواهند داشت.

در بخش دیگری از این فراخوان در خصوص زمان بندی این جشنواره آمده است: مهلت شرکت در جشنواره ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۹ و زمان اختتامیه آن ۲۹ آذر ماه سال ۱۳۹۹ در دانشگاه شهید بهشتی عنولن شده است.

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام  روی لینک زیر کلیک کنند:

ثبت نام در جشنواره

دبیرخانه جشنواره

منطقه سربرگ نوار کناری خود را در حال حاضر خالی است. عجله کنید و اضافه کردن برخی از ویدجت.