جشنواره ملی زن و علم
جشنواره زن و علم

خبرگزاری ایکنا: اسفندماه؛ دومین جشنواره ملی زن و علم برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دومین دوره جشنواره ملی زن و علم (جایزه مریم میرزاخانی) را با هدف تجلیل از زنان نخبه و فعال کشور همزمان با ایام هفته بزرگداشت مقام زن برگزار می‌کند.
بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، بانوان داوطلب شرکت در این رویداد رقابتی می‌توانند آثار و مستندات خود را از طریق سامانه جشنواره تا ۸ بهمن‌ماه ارسال کنند. این مستندات بر اساس شاخص‌های علمی (از قبیل دریافت جوائز ملی و بین‌المللی، ابداعات و اختراعات، طرح‌های علمی برجسته، کتاب، مقالات، تعاملات علمی بین‌المللی و …) و شاخص‌های فرهنگی و اجتماعی (از قبیل فعالیت‌های شاخص در زمینه کارآفرینی، فعالیت‌های برجسته اجتماعی، فعالیت‌های برجسته و داوطلبانه فرهنگی، فعالیت‌های خیریه، محرومیت زدایی از مناطق محروم، قرآن پژوهی، ایثار و فداکاری، محیط زیست، فعالیت در زمینه گسترش تمدن ایرانی اسلامی، گسترش زبان فارسی در زمینه تخصصی…) بررسی می‌شود.
آثار بانوان در سه رده سنی زیر ۴۰ سال، ۴۰ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال داوری و انتخاب شده و در پایان از برگزیدگان جشنواره تقدیر می‌شود.

دبیرخانه جشنواره

من حمید اسلامی هستم و این یک متن ساختگی برای قسمت درباره نویسنده است.

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

بشترین دیدگاه ها